Ana Sayfa CEVRE KAVŞAKLAR DAHA GÖRSEL VE KULLANIŞLI HALE GETİRİLİYOR

KAVŞAKLAR DAHA GÖRSEL VE KULLANIŞLI HALE GETİRİLİYOR

Karaman Belediyesi şehir genelinde bulunan kavşaklarda ve refüjlerde kapsamlı bir çalışma yürütüyor.


Karaman Belediyesi ekipleri şehir girişleri başta olmak üzere tüm kavşak ve refüjlerde mevsimine uygun bitkilendirme çalışması yaparak daha görsel ve kullanışlı hale getiriyor. Kavşak ve refüjlere mevsimine uygun olarak dikilen farklı türdeki çiçekler şehre rengarenk bir görünüm katıyor.  

“Şehit Ömer Halisdemir Caddesinde kapsamlı çalışma”

Ekipler ilk olarak Şehit Hakan Yılmaz Caddesinin Şehit Ömer Halisdemir Caddesi’ne bağlandığı noktadaki kavşakta, yaklaşık 7.200 metrekarelik alanda peyzaj ve düzenleme çalışması gerçekleştiriyor.

Çalışmalar kapsamında KMÜ Kampüs alanı ve Şehit Ömer Halisdemir Caddesinin kesiştiği orta refüjde dekoratif figür, motif ve bitkilendirme çalışması yapılarak refüj daha görsel ve renkli hale getirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.