Ana Sayfa GÖRÜNTÜLÜ HABERLER AKSARAYLILAR ARABADA SİNEMAYI SEVDİ

AKSARAYLILAR ARABADA SİNEMAYI SEVDİ

Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen Arabalı Sinema Günleri etkinliği ilk gününde yoğun ilgi gördü. Etkinliğin gerçekleştirildiği alanı dolduran araçlar içerisinde vatandaşlar ‘Müslüm’ filmini izledi.

Aksaray Belediyesi tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlara moral vermek amacıyla  ‘Arabalı Sinema Günleri’ etkinliği başladı.

Hacılar Harmanı Mahallesi’nde bulunan Otogar içerisinde gerçekleştirilen etkinliğe araçları ile gelen vatandaşlar kurulan dev ekranın önüne araçlarını park ederek Türk sinemasının sevilen filmi ‘Müslüm’ filmini izledi.

Aksaray Belediyesi etkinlikte araçlarından inmelerine izin verilmeyen vatandaşlara Lokma, Patlamış Mısır, Su ve çay ikramında bulundu.

‘Arabalı Sinema Günleri’ etkinliğine katılan vatandaşlar Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Ekibine yapmış olduğu etkinliklerden dolay teşekkür etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, katılım sağlayan vatandaşlara teşekkür ederek “çok kıymetli hemşerilerim ‘Arabalı Sinema Günleri’ etkinliğinin bugün başlangıcını yapıyoruz. Görüyoruz ki çok büyük rağbet ilgi ve istek var. Bizler de memnun olduk. Bundan sonra yapacağımız bu organizasyonlarımıza referans oluşturuyor. İyi seyirler diliyorum.

Başkan Dinçer etkinliğe katılan vatandaşlar arasında çekiliş gerçekleştirerek ilk hediyeyi kazanan talihliye bisiklet hediye etti. Devamında gerçekleşen çekilişi kazanan talihli vatandaşlara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.