Ana Sayfa DİĞER PAZARCI ESNAFINDAN BAŞKAN IŞIK'A TEŞEKKÜR

PAZARCI ESNAFINDAN BAŞKAN IŞIK’A TEŞEKKÜR

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Çarşamba pazarında bayram öncesi alışveriş yapan vatandaşları ve pazar esnafını ziyaret etti.

Ramazan Bayramı öncesi merkez pazaryerine kurulan Çarşamba pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yaklaşan Ramazan Bayramını kutladı.

Kütahya Sebzeciler ve Pazar Yerleri Esnaf Odası Başkanı Hakan Akdaş ve esnaflar, Covid-19 salgını sebebiyle ücretsiz olarak temassız ateş ölçer, dezenfektan ve maske desteği sağlayan Başkan Işık’a, yürütülen başarılı çalışmalar ve desteklerinden dolayı pankart asarak teşekkür etti.

Pazar esnafına işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan IŞIK, Kütahya Belediyesi olarak esnafların her zaman yanlarında olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDEN 500 AİLEYE BAYRAM HEDİYESİ

Nevşehir Belediyesi tarafından kentteki her mahalleden 20 aileye, Ramazan Bayramı öncesinde hazırlanan hediye paketleri ulaştırıldı. Başkan Rasim Arı, bazı mahallelerde eşi...

PARK VE YEŞİL ALANLAR YAZA HAZIRLANIYOR

Karaman Belediyesi, şehir genelindeki park, bahçe ve yeşil alanları yaz mevsimine hazırlıyor. Bir...

BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Niğde Belediyesi ekipleri, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle beslenmekte güçlük çeken sokak hayvanları için yaşam alanlarına mama bırakıyor.

MAVİŞEHİR’DE TAŞKIN ÖNLENECEK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gediz Deltası’nın başlangıcında yer alan Flamingo Doğa Parkı projesini yerinde inceledi. Mavişehir kıyı rehabilitasyonuyla beraber...

MİLLİ EGEMENLİK PARKI IŞIL IŞIL

Ankara Büyükşehir Belediyesi yeşil alanlar ve parklarda tadilat, bakım, onarım ve ışıklandırma çalışmalarını hızlandırdı. Havuzlar, aydınlatma direkleri ve banklar gibi hasar...