Ana Sayfa DİĞER BALIKESİR'DE KEYİFLİ 19 MAYIS KUTLAMASI

BALIKESİR’DE KEYİFLİ 19 MAYIS KUTLAMASI

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı motosiklet ve klasik araçlardan oluşan konvoyla kutladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın herkese kutlu olması dileklerini sundu.

Büyükşehir Belediyesi’nin prestij projeleri arasında yer alan Çamlık Tepesi Rekreasyon alanında düzenlenen koreografiyle gençlerin bayramı kutlandı. Motosikletler ve klasik araçlardan oluşan gruplar ’19 Mayıs’ yazarak ay yıldız görseli oluşturdu. Gruplar daha sonra şehir merkezinde konvoy yaptı.

YÜCEL YILMAZ: 20 İLÇEMİZDE BAYRAMI COŞKUYLA KUTLUYORUZ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bu tür bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade ederek kutlamaların gün boyu değişik ilçelerde devam edeceğini söyledi. Başkan Yılmaz “Herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum. Çamlık Tepesi’ndeyiz, burada 266 vosvos ve klasik araçlar kulübümüz ile motorcular kulübümüzle beraber Balıkesir’in simgesi haline gelmiş Çamlık Tepesi’nden görüntü veriyoruz. Bugün inşallah 20 ilçemizde çok farklı etkinliklerimiz var. Bu klasik araçlarla beraber hem Balıkesir merkezinde hem de Bandırma ilçemizde turlar atacağız, gençlerimizin bayramını kutlayacağız, cumhuriyetimize sahip çıktıkları için her bireyimize tebriklerimizi ileteceğiz.” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, kutlamalara katılan motosiklet ve klasik araç kulüplerine katkılarından dolayı teşekkür ederek motosiklet ve klasik arabada poz verdi. Etkinlik; klasik araçların ve motosikletlerin şehir turuyla sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDEN 500 AİLEYE BAYRAM HEDİYESİ

Nevşehir Belediyesi tarafından kentteki her mahalleden 20 aileye, Ramazan Bayramı öncesinde hazırlanan hediye paketleri ulaştırıldı. Başkan Rasim Arı, bazı mahallelerde eşi...

PARK VE YEŞİL ALANLAR YAZA HAZIRLANIYOR

Karaman Belediyesi, şehir genelindeki park, bahçe ve yeşil alanları yaz mevsimine hazırlıyor. Bir...

BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Niğde Belediyesi ekipleri, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle beslenmekte güçlük çeken sokak hayvanları için yaşam alanlarına mama bırakıyor.

MAVİŞEHİR’DE TAŞKIN ÖNLENECEK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gediz Deltası’nın başlangıcında yer alan Flamingo Doğa Parkı projesini yerinde inceledi. Mavişehir kıyı rehabilitasyonuyla beraber...

MİLLİ EGEMENLİK PARKI IŞIL IŞIL

Ankara Büyükşehir Belediyesi yeşil alanlar ve parklarda tadilat, bakım, onarım ve ışıklandırma çalışmalarını hızlandırdı. Havuzlar, aydınlatma direkleri ve banklar gibi hasar...