Ana Sayfa CEVRE HİZMET BAŞDEĞİRMEN'LE GELDİ

HİZMET BAŞDEĞİRMEN’LE GELDİ

Isparta Belediyesi uzun yıllardan buyana gerekli yatırımı alamayan Çünür Mahallesinin eski yerleşim yerlerinde geniş çaplı çalışma başlattı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğünce mahallenin 5406, 5413, 5419 sokaklarında kilit parke çalışması gerçekleştirildi. Çalışmalar mahallenin batı bölümü olarak bilinen 5310, 5317, 5309 sokakları ile devam edecek.

Çünür Mahallesi Muhtarı Hasan Derebek, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in önderliğinde mahallelerinin büyük hizmetler almaya başladığını söyleyerek, bu hizmetlerden dolayı şahsı ve mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Mahallelerinin eski yerleşim alanlarında kilit parke çalışmaları yapıldığını söyleyen Çünür Mahallesi Muhtarı Hasan Derebek, “Mahallemizde yollarımız dar olduğu için ‘doğalgaz verilemez’ deniyordu. Sayın Başkanımızın önderliğinde mahallemize doğalgaz verildi. Mahallemizde 15-20 yıldır bu şekilde bir çalışma yapılmamıştı. Emeği geçen sayın başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Her an kendilerine ulaşıp sorunlarımızı anlatabiliyoruz. Böyle bir yönetimle çalışıyoruz. Mahallem adına sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’TE İLK ESPOR KULÜBÜ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sporu daha geniş kitlelere ulaştırmak ve sevdirmek için yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı...

BELEDİYEYE OLAN BORÇLAR ERTELENDİ

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, koronavirüs salgınına ilişki belediyenin yaptığı çalışmalara dair açıklamalarda bulundu. https://youtu.be/g1HIYeZnc8U

KARS’TA CADDE VE SOKAKLAR KÖPÜKLÜ SUYLA YIKANIYOR

Kars Belediyesi coronavirüsle mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, kentin cadde ve sokakları köpüklü suyla yıkanıyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN EVDE SAĞLIKLI YAŞAMA DESTEK

Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Koronavirüs dolayısıyla vatandaşların evde bulundukları dönemde spor ve egzersiz yapabilmeleri amacıyla YouTube kanalından “Evde Sağlık Var”...

ANKARA’DA SU FATURALARINDA YENİ UYGULAMA

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, koranavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Başkentlilerin su faturalarında yeni bir düzenleme yapılması talimatını verdi.