Ana Sayfa CEVRE HİZMET BAŞDEĞİRMEN'LE GELDİ

HİZMET BAŞDEĞİRMEN’LE GELDİ

Isparta Belediyesi uzun yıllardan buyana gerekli yatırımı alamayan Çünür Mahallesinin eski yerleşim yerlerinde geniş çaplı çalışma başlattı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğünce mahallenin 5406, 5413, 5419 sokaklarında kilit parke çalışması gerçekleştirildi. Çalışmalar mahallenin batı bölümü olarak bilinen 5310, 5317, 5309 sokakları ile devam edecek.

Çünür Mahallesi Muhtarı Hasan Derebek, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in önderliğinde mahallelerinin büyük hizmetler almaya başladığını söyleyerek, bu hizmetlerden dolayı şahsı ve mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Mahallelerinin eski yerleşim alanlarında kilit parke çalışmaları yapıldığını söyleyen Çünür Mahallesi Muhtarı Hasan Derebek, “Mahallemizde yollarımız dar olduğu için ‘doğalgaz verilemez’ deniyordu. Sayın Başkanımızın önderliğinde mahallemize doğalgaz verildi. Mahallemizde 15-20 yıldır bu şekilde bir çalışma yapılmamıştı. Emeği geçen sayın başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Her an kendilerine ulaşıp sorunlarımızı anlatabiliyoruz. Böyle bir yönetimle çalışıyoruz. Mahallem adına sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.