Ana Sayfa SEKTÖRDEN EASY STONE AKDENİZ BÖLGESİ'NDE

EASY STONE AKDENİZ BÖLGESİ’NDE

“Sıvada Taş Devri” sloganıyla, sıvaya yepyeni bir yorum getiren Easy Stone, Adana ve Mersin bölgesine bayilik verdi. Yeni bayinin showroom açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

Başta ülkemizdeki belediyeler olmak üzere, bir çok projeye hizmet veren ve çok şık, çok kullanışlı duvar sıvaları üreten Easy Stone, gün geçtikçe büyüyor ve gücüne güç katıyor.

İnşaat sektörüne su geçirmeyen. nem ve rutubet barındırmayan, eksi 60 derece ile artı 120 dereceye dayanıklı ürünler sunan firma, geçtiğimiz günlerde Adana ve Mersin ile çevredeki yerleşim birimlerine hizmet sunacak olan yeni bir oluşuma imza attı. Easy Stone, bölgenin tanınmış iş insanlarından Mahir Aydemir’e bayilik verdi.

Bayiliğe ait showroomun açılışı nedeniyle bir tören düzenlendi. Törene, Easy Stone Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Niksarlı, Easy Stone firmasının yöneticilerinin yanısıra, sektörden tanınmış isimler ve STK temsilcileri de katıldı. Törende, showroomun açılış kurdelası protokol tarafından kesildi.

Adana Mersin bayiliği ile Akdeniz Bölgesine de açıldıklarını belirten Easy Stone Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Niksarlı; Inşaat sektöründe banka faizlerinin düşmesinin sektöre canlılık getirdiğini hatırlatarak, Doğal Taş Sıva Easystone olarak bunun yansımasını bayilerin peşpeşe açılması ile gördüklerini söyledi.

Bayilikler verirken çok seçici davrandıklarını belirten Niksarlı sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bu nedenle bayilerimizin dışında ürün satışı yapmıyoruz Bayilerimizin olmadığı şehirlerde ve ülkelerde projelere eğitim almış olan özel ekiplerimiz ile uygulamalı olarak hizmet veriyoruz. Tamamen doğal, sağlıklı, uzun ömürlü, uygun maliyetli, yanmaz, boya gerektirmez ve su geçirmez olan ürünümüzün kalitesinden daha geniş kitlelerin yararlanmasını istedik. Ayrıca firma olarak kadın girişimcilere özel ve pozitif ayrımcılık yapıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.