Ana Sayfa SEKTÖRDEN EASY STONE AKDENİZ BÖLGESİ'NDE

EASY STONE AKDENİZ BÖLGESİ’NDE

“Sıvada Taş Devri” sloganıyla, sıvaya yepyeni bir yorum getiren Easy Stone, Adana ve Mersin bölgesine bayilik verdi. Yeni bayinin showroom açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

Başta ülkemizdeki belediyeler olmak üzere, bir çok projeye hizmet veren ve çok şık, çok kullanışlı duvar sıvaları üreten Easy Stone, gün geçtikçe büyüyor ve gücüne güç katıyor.

İnşaat sektörüne su geçirmeyen. nem ve rutubet barındırmayan, eksi 60 derece ile artı 120 dereceye dayanıklı ürünler sunan firma, geçtiğimiz günlerde Adana ve Mersin ile çevredeki yerleşim birimlerine hizmet sunacak olan yeni bir oluşuma imza attı. Easy Stone, bölgenin tanınmış iş insanlarından Mahir Aydemir’e bayilik verdi.

Bayiliğe ait showroomun açılışı nedeniyle bir tören düzenlendi. Törene, Easy Stone Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Niksarlı, Easy Stone firmasının yöneticilerinin yanısıra, sektörden tanınmış isimler ve STK temsilcileri de katıldı. Törende, showroomun açılış kurdelası protokol tarafından kesildi.

Adana Mersin bayiliği ile Akdeniz Bölgesine de açıldıklarını belirten Easy Stone Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Niksarlı; Inşaat sektöründe banka faizlerinin düşmesinin sektöre canlılık getirdiğini hatırlatarak, Doğal Taş Sıva Easystone olarak bunun yansımasını bayilerin peşpeşe açılması ile gördüklerini söyledi.

Bayilikler verirken çok seçici davrandıklarını belirten Niksarlı sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bu nedenle bayilerimizin dışında ürün satışı yapmıyoruz Bayilerimizin olmadığı şehirlerde ve ülkelerde projelere eğitim almış olan özel ekiplerimiz ile uygulamalı olarak hizmet veriyoruz. Tamamen doğal, sağlıklı, uzun ömürlü, uygun maliyetli, yanmaz, boya gerektirmez ve su geçirmez olan ürünümüzün kalitesinden daha geniş kitlelerin yararlanmasını istedik. Ayrıca firma olarak kadın girişimcilere özel ve pozitif ayrımcılık yapıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

AFRAY İLE YHT ENTEGRE OLUYOR

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatleri arasında yer alan AFRAY projesi, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı ile yapılan ortak çalışmalarla...

RİZE BELEDİYESİ GENÇLERE FIRSAT SUNUYOR

Rize Belediyesi'nin başlattığı Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi aracılığıyla yürüttü 3 farklı yarışmayla şehrin kültürü, gelenekleri yaşatılacak ve aynı zamanda gençlerin...

İHTİYAÇ NEREDE BÜYÜKŞEHİR ORADA

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Bünyan Sanayi Sitesi’nde yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde denetleyerek, esnaflarla bir araya...

DEREBUCAK’TA VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

Konya Valisi Vahdettin Özkan ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Derebucak İlçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

UŞAK BELEDİYESİ’NDEN ‘MOTOMEZAT’

Uşak Belediyesi tarafından kent tarihinde ilk kez motomezat gerçekleştirildi. Programda bir yandan motor ve motor ürünleri satışı yapılırken diğer yandan özel...