Ana Sayfa SEKTÖRDEN EASY STONE AKDENİZ BÖLGESİ'NDE

EASY STONE AKDENİZ BÖLGESİ’NDE

“Sıvada Taş Devri” sloganıyla, sıvaya yepyeni bir yorum getiren Easy Stone, Adana ve Mersin bölgesine bayilik verdi. Yeni bayinin showroom açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

Başta ülkemizdeki belediyeler olmak üzere, bir çok projeye hizmet veren ve çok şık, çok kullanışlı duvar sıvaları üreten Easy Stone, gün geçtikçe büyüyor ve gücüne güç katıyor.

İnşaat sektörüne su geçirmeyen. nem ve rutubet barındırmayan, eksi 60 derece ile artı 120 dereceye dayanıklı ürünler sunan firma, geçtiğimiz günlerde Adana ve Mersin ile çevredeki yerleşim birimlerine hizmet sunacak olan yeni bir oluşuma imza attı. Easy Stone, bölgenin tanınmış iş insanlarından Mahir Aydemir’e bayilik verdi.

Bayiliğe ait showroomun açılışı nedeniyle bir tören düzenlendi. Törene, Easy Stone Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Niksarlı, Easy Stone firmasının yöneticilerinin yanısıra, sektörden tanınmış isimler ve STK temsilcileri de katıldı. Törende, showroomun açılış kurdelası protokol tarafından kesildi.

Adana Mersin bayiliği ile Akdeniz Bölgesine de açıldıklarını belirten Easy Stone Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Niksarlı; Inşaat sektöründe banka faizlerinin düşmesinin sektöre canlılık getirdiğini hatırlatarak, Doğal Taş Sıva Easystone olarak bunun yansımasını bayilerin peşpeşe açılması ile gördüklerini söyledi.

Bayilikler verirken çok seçici davrandıklarını belirten Niksarlı sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bu nedenle bayilerimizin dışında ürün satışı yapmıyoruz Bayilerimizin olmadığı şehirlerde ve ülkelerde projelere eğitim almış olan özel ekiplerimiz ile uygulamalı olarak hizmet veriyoruz. Tamamen doğal, sağlıklı, uzun ömürlü, uygun maliyetli, yanmaz, boya gerektirmez ve su geçirmez olan ürünümüzün kalitesinden daha geniş kitlelerin yararlanmasını istedik. Ayrıca firma olarak kadın girişimcilere özel ve pozitif ayrımcılık yapıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’TE İLK ESPOR KULÜBÜ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sporu daha geniş kitlelere ulaştırmak ve sevdirmek için yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı...

BELEDİYEYE OLAN BORÇLAR ERTELENDİ

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, koronavirüs salgınına ilişki belediyenin yaptığı çalışmalara dair açıklamalarda bulundu. https://youtu.be/g1HIYeZnc8U

KARS’TA CADDE VE SOKAKLAR KÖPÜKLÜ SUYLA YIKANIYOR

Kars Belediyesi coronavirüsle mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, kentin cadde ve sokakları köpüklü suyla yıkanıyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN EVDE SAĞLIKLI YAŞAMA DESTEK

Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Koronavirüs dolayısıyla vatandaşların evde bulundukları dönemde spor ve egzersiz yapabilmeleri amacıyla YouTube kanalından “Evde Sağlık Var”...

ANKARA’DA SU FATURALARINDA YENİ UYGULAMA

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, koranavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Başkentlilerin su faturalarında yeni bir düzenleme yapılması talimatını verdi.