Ana Sayfa CEVRE AĞAÇ DİKİMİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

AĞAÇ DİKİMİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kütahya Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri faaliyetlerine devam ediyor. Bu arada ekipler kentte geniş çaplı bir temizlik çalışması yapıyor.

Şehir merkezinde bulunan ve kenti çevreleyen mahallelerdeki faaliyetlerini ara vermeden sürdüren Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli, Okmeydanı Mahallesi heyelan bölgesine makine ile ağaç dikimi, Perli Mahallesinde ise toprak dolgu çalışması yapıyor.

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda çocuk parklarında bulunan oyuncak, kent mobilyası ve çit tamirat çalışmalarına da hızla devam ediyor.

Öte yandan; şehir merkezi başta olmak üzere ana caddeler, sokaklar ve mahallelerde genel temizlik çalışmalarını yürüten Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli, periyodik çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için yaz kış, gece gündüz demeden faaliyetlerine devam eden ekipler, meydan, cadde ve ara sokaklara atılan çöpleri toplayarak mıntıka temizliği yapıyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.