Ana Sayfa CEVRE AĞAÇ DİKİMİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

AĞAÇ DİKİMİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kütahya Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri faaliyetlerine devam ediyor. Bu arada ekipler kentte geniş çaplı bir temizlik çalışması yapıyor.

Şehir merkezinde bulunan ve kenti çevreleyen mahallelerdeki faaliyetlerini ara vermeden sürdüren Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli, Okmeydanı Mahallesi heyelan bölgesine makine ile ağaç dikimi, Perli Mahallesinde ise toprak dolgu çalışması yapıyor.

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda çocuk parklarında bulunan oyuncak, kent mobilyası ve çit tamirat çalışmalarına da hızla devam ediyor.

Öte yandan; şehir merkezi başta olmak üzere ana caddeler, sokaklar ve mahallelerde genel temizlik çalışmalarını yürüten Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli, periyodik çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için yaz kış, gece gündüz demeden faaliyetlerine devam eden ekipler, meydan, cadde ve ara sokaklara atılan çöpleri toplayarak mıntıka temizliği yapıyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

TARİHİ DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle hayata geçireceği Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nin çevresinin açılması, tarihi aksın tüm güzellikleriyle...

İZMİR İKLİM KRİZİYLE MÜCADELE EDİYOR

İzmir Büyükşehir Belediye Tunç Soyer açıkladı: İzmir, seragazı emisyonunu 2030 yılına kadar yüzde 40 oranında azaltacak.

“GELİŞEN ZEYTİNBURNU’NUN AYDINLIK YÜZÜ SANAT OLDU”

Zeytinburnu Kazlıçeşme Sanat Galerisi’nde düzenlenen Selahattin Kara’nın “Sanatın İzinde Bir Yaşam” konulu resim sergisinin açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytinburnu’nun...

AĞAÇ DİKİMİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kütahya Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri faaliyetlerine devam ediyor. Bu arada ekipler kentte geniş çaplı bir temizlik çalışması yapıyor.

KARDEŞ ŞEHİR İLE İLİŞKİLER GELİŞTİRİLECEK

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kardeş şehir Almanya’nın Hamm kentinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen etkinliğe katıldı. Belediyenin de yöresel el...