Ana Sayfa CEVRE AĞAÇ DİKİMİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

AĞAÇ DİKİMİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kütahya Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri faaliyetlerine devam ediyor. Bu arada ekipler kentte geniş çaplı bir temizlik çalışması yapıyor.

Şehir merkezinde bulunan ve kenti çevreleyen mahallelerdeki faaliyetlerini ara vermeden sürdüren Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli, Okmeydanı Mahallesi heyelan bölgesine makine ile ağaç dikimi, Perli Mahallesinde ise toprak dolgu çalışması yapıyor.

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda çocuk parklarında bulunan oyuncak, kent mobilyası ve çit tamirat çalışmalarına da hızla devam ediyor.

Öte yandan; şehir merkezi başta olmak üzere ana caddeler, sokaklar ve mahallelerde genel temizlik çalışmalarını yürüten Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli, periyodik çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için yaz kış, gece gündüz demeden faaliyetlerine devam eden ekipler, meydan, cadde ve ara sokaklara atılan çöpleri toplayarak mıntıka temizliği yapıyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

DEPREMZEDELERE GLUTENSİZ ÜRÜNLER GÖNDERİLECEK

Çölyak hastası vatandaşları unutmayan Kütahya Belediyesi, hastalığa dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla glütensiz simit üretimi yapıp Kütahya Çölyak ve...

POLATLI’DAKİ SU ARIZASI GİDERİLDİ

Polatlı ilçesine su sağlayan ana isale hattı üzerinde 4 farklı noktada meydana gelen arıza, ASKİ ekiplerinin 7/24 özverili çalışması sonucu onarıldı.

İSTANBUL’A YENİ DEPREM TOPLANMA ALANLARI

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün akşam saatlerinde, CHP İstanbul milletvekilleriyle bir araya gelerek, yaklaşık 7 aylık yönetim süreciyle ilgili bilgiler paylaştı....

GÖZTEPE STADI’NIN ÇEVRESİ YENİLENDİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Göztepe-Beşiktaş maçıyla bu Pazar açılışı yapılacak stadın çevresindeki düzenleme çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir’e bağlı İzbeton ekipleri, sarı kırmızılı...

BELEDİYELER ELAZIĞ VE MALATYA İÇİN SEFERBER OLDU

Dün akşam Elazığ’ın Sivrice ilçesi yakınlarında meydana gelen ve şu ana kadar 20’den fazla kişinin ölümüne, 1000’den fazla insanımızın da...