Ana Sayfa ÜSTYAPI KARAAĞAÇLI'YA PARKE TAŞI DÖŞEME SEFERBERLİĞİ

KARAAĞAÇLI’YA PARKE TAŞI DÖŞEME SEFERBERLİĞİ

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı Mahallesinde 18 kilometre kanalizasyon hattı döşeme çalışmasının ardından başladığı 110 bin metrekarelik üstyapı işini de tamamladı.  

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin de dönüşümünü sağlıyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 154 Mahalle Projesi kapsamında Şehzadeler’in Karaağaçlı Mahallesi de sağlıklı altyapıya kavuştu.

Daha önce kanalizasyon altyapısı bulunmayan mahalleye 18 kilometre hat döşendi. Altyapı çalışmalarının ardından ise başlatılan 110 bin metrekarelik üstyapı çalışması da tamamlanarak mahalle yepyeni bir görünüme kavuştu.

Mahalle sakinleri hizmetten memnun

MASKİ Genel Müdürlüğünün Karaağaçlı Mahallesinde gerçekleştirdiği alt ve üstyapı çalışması vatandaşların da takdirini kazandı. Mahalle sakinleri mahallelerinin merkez mahallelerden farkı kalmadığını söyleyerek MASKİ’ye teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BİLGİN, TECRÜBELERİNİ GELECEĞİN BAŞKANLARINA AKTARDI

Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği öğrencileri, kardeş okul olarak belirledikleri Başsöğüt Ortaokulu öğrencileri ile birlikte, Mihmandar Projesi kapsamında ...

İBB’DEN İSTANBUL DEPREM ÇALIŞTAYI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kentin afetlere dayanıklı bir şehir olması amacıyla uluslararası katılımcıların da yer alacağı "İstanbul Deprem Çalıştayı'nı düzenliyor. Kentte...

SAFRANBOLU BELEDİYESİ KIŞA HAZIR

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kış mevsimine hazır olduklarını bildirdi. Başkan Köse yaptığı...

ÇORLU RESMEN ‘2020 AVRUPA SPOR KENTİ’ OLDU

Çorlu Belediyesi’nin Avrupa Spor Kentleri Federasyonu’na (ACES Europe) yaptığı adaylık başvurusu sonucunda Çorlu resmen 2020 Avrupa Spor Kenti ilân edildi.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN HANÇERLİ’YE ZİYARET

Avcılar Belediye Meclis Salonu Avcılarlı çocuklara kapılarını açtı. Başkan Turan Hançerli’yi ziyaret eden çocuklar, belediyenin ve Hançerli’nin çalışmalarıyla ilgili merak ettiklerini...