Ana Sayfa ÜSTYAPI KARAAĞAÇLI'YA PARKE TAŞI DÖŞEME SEFERBERLİĞİ

KARAAĞAÇLI’YA PARKE TAŞI DÖŞEME SEFERBERLİĞİ

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı Mahallesinde 18 kilometre kanalizasyon hattı döşeme çalışmasının ardından başladığı 110 bin metrekarelik üstyapı işini de tamamladı.  

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin de dönüşümünü sağlıyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 154 Mahalle Projesi kapsamında Şehzadeler’in Karaağaçlı Mahallesi de sağlıklı altyapıya kavuştu.

Daha önce kanalizasyon altyapısı bulunmayan mahalleye 18 kilometre hat döşendi. Altyapı çalışmalarının ardından ise başlatılan 110 bin metrekarelik üstyapı çalışması da tamamlanarak mahalle yepyeni bir görünüme kavuştu.

Mahalle sakinleri hizmetten memnun

MASKİ Genel Müdürlüğünün Karaağaçlı Mahallesinde gerçekleştirdiği alt ve üstyapı çalışması vatandaşların da takdirini kazandı. Mahalle sakinleri mahallelerinin merkez mahallelerden farkı kalmadığını söyleyerek MASKİ’ye teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.