Ana Sayfa ÜSTYAPI KARAAĞAÇLI'YA PARKE TAŞI DÖŞEME SEFERBERLİĞİ

KARAAĞAÇLI’YA PARKE TAŞI DÖŞEME SEFERBERLİĞİ

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı Mahallesinde 18 kilometre kanalizasyon hattı döşeme çalışmasının ardından başladığı 110 bin metrekarelik üstyapı işini de tamamladı.  

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin de dönüşümünü sağlıyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 154 Mahalle Projesi kapsamında Şehzadeler’in Karaağaçlı Mahallesi de sağlıklı altyapıya kavuştu.

Daha önce kanalizasyon altyapısı bulunmayan mahalleye 18 kilometre hat döşendi. Altyapı çalışmalarının ardından ise başlatılan 110 bin metrekarelik üstyapı çalışması da tamamlanarak mahalle yepyeni bir görünüme kavuştu.

Mahalle sakinleri hizmetten memnun

MASKİ Genel Müdürlüğünün Karaağaçlı Mahallesinde gerçekleştirdiği alt ve üstyapı çalışması vatandaşların da takdirini kazandı. Mahalle sakinleri mahallelerinin merkez mahallelerden farkı kalmadığını söyleyerek MASKİ’ye teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BOLU İTFAİYESİ HAZIR KITA BEKLİYOR

Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem sonrası ihtiyaç duyulması halinde yola çıkmak için hazır kıta bekliyor.

BAŞKAN VERGİLİ YATIRIM SEFERBERLİĞİNE HAZIRLANIYOR

Üçüncü 5 yıllık dönemin ilk yılını hazırlık yılı olarak değerlendiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, ilkbaharla birlikte adeta yatırım taarruzuna hazırlanıyor.

“R.C.E GİREMEDİM” KAHKAHAYLA İZLENDİ

Çanakkale Belediyesi'nin katkılarıyla sahnelenen “R.C.E. Giremedim” adlı stand-up oyun, ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi'nde seyirci ile buluştu. Tek kişilik stand-up gösterisi ilgiyle...

BELEDİYELERDEN BÖLGEYE YARDIM YAĞIYOR

Elazığ depreminin ardından bölgeye yardım götürmek için adeta seferberlik başlatıldı. Hem vatandaşlar hem de belediyeler depremzedelere yardım etmek için adeta birbirleriyle...

DEPREMZEDELERE GLUTENSİZ ÜRÜNLER GÖNDERİLECEK

Çölyak hastası vatandaşları unutmayan Kütahya Belediyesi, hastalığa dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla glütensiz simit üretimi yapıp Kütahya Çölyak ve...