Ana Sayfa ÜSTYAPI KARS'TA YOLLAR DAHA KONFORLU HALE GETİRİLİYOR

KARS’TA YOLLAR DAHA KONFORLU HALE GETİRİLİYOR

Kars Belediyesi tarafından sürdürülen sıcak asfalt çalışması kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi bölgesinde çalışmalar devam ediyor.

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt çalışmalarının yanı sıra; kilit parke  taş çalışmaları da  aralıksız olarak devam etmekte olup, bu çalışmalar sezon sonuna kadar  sürdürülecektir.

Kars Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü Ekipleri, vatandaşlardan gelen sorun ve istekleri bizzat yerinde tespit ederek plan ve program yapıp tek tek  çözüme kavuşturuyor.

Öte yandan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Yusuf Paşa Mah. GAMP  caddesinde trafiğin aksamaması ve  vatandaşların araçlarını  düzenli biçimde  park edebilmeleri için yol işaret- yaya geçiş önceliği çizgi çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

TÜKETİM TARİHİ GEÇMİŞ ÜRÜNLER İMHA EDİLDİ

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından şehir merkezindeki lokantalarda yapılan denetimler sonucu tüketim tarihi geçmiş gıda maddeleri toplatılarak, tutanak tutuldu ve imha...

BELEDİYEDEN O MESLEĞİ YAPANLARA SERTİFİKA

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM) tarafından ev ve süs hayvanları satışını yapan ve yapacak olanlara yönelik sertifikalı eğitim programı düzenlendi.

AOÇ ARAZİSİ YEM TOHUMUYLA BULUŞTU

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası olan Atatürk Orman Çiftliği arazisinde çiftçiye dağıtılmak üzere yem tohumu ekimi gerçekleştirdi.

KLARNET VE PİYANO ÜSKÜDAR’DA BULUŞTU

Üsküdar Belediyesi,düzenlediği konserlerle sanat dünyasının nadide sesleri ve eşsiz müzisyenlerini İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda; klarnet üstadı Serkan Çağrı’nın baş...

İSKİ 2020’DE 3,3 MİLYAR LİRA ÇEVRE YATIRIMI YAPACAK

İBB Meclisi, İSKİ Genel Müdürlüğü’nün 7 milyar 776 milyon TL’lik 2020 Yılı Bütçesi’ni onayladı. Önümüzdeki yıl bütçenin yüzde 45’ini yatırımlara ayıracaklarını...