Ana Sayfa ÜSTYAPI KARS'TA YOLLAR DAHA KONFORLU HALE GETİRİLİYOR

KARS’TA YOLLAR DAHA KONFORLU HALE GETİRİLİYOR

Kars Belediyesi tarafından sürdürülen sıcak asfalt çalışması kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi bölgesinde çalışmalar devam ediyor.

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt çalışmalarının yanı sıra; kilit parke  taş çalışmaları da  aralıksız olarak devam etmekte olup, bu çalışmalar sezon sonuna kadar  sürdürülecektir.

Kars Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü Ekipleri, vatandaşlardan gelen sorun ve istekleri bizzat yerinde tespit ederek plan ve program yapıp tek tek  çözüme kavuşturuyor.

Öte yandan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Yusuf Paşa Mah. GAMP  caddesinde trafiğin aksamaması ve  vatandaşların araçlarını  düzenli biçimde  park edebilmeleri için yol işaret- yaya geçiş önceliği çizgi çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.