Ana Sayfa KÜLTÜREL VE SOSYAL İŞLER 'TERÖRLE MÜCADELEDE GENÇLİK VE MEDYA' KONFERANSI

‘TERÖRLE MÜCADELEDE GENÇLİK VE MEDYA’ KONFERANSI

Manisa Büyükşehir Belediyesi; Küresel Gazeteciler Konseyi ve Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Manisa Şubesi tarafından düzenlenen ‘Terörle Mücadelede Gençlik ve Medya Projesi’ adlı konferansa ev sahipliği yaptı.

Kültür Merkezi Lale Salonu’nda düzenlenen konferansa 24. dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Musa Dirik, Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Manisa Büyükşehir Belediyesi İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Hasan Torun ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan konferans öncesi Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Manisa Şube Başkanı Hakan Özcan ile 24. dönem Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş birer konuşma yaptı.

Daha sonra Güvenlik ve Terör Uzmanı Dr. İmbat Muğlu ile Yazar Ümmihani Moroğlu, katılımcılara düzenlenen ‘Terörle Mücadelede Gençlik ve Medya Projesi’ konularında bilgiler aktardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.