Ana Sayfa DİĞER OTOGARA RİNG SERVİSİ BAŞLADI

OTOGARA RİNG SERVİSİ BAŞLADI

Kastamonu Belediye Başkanlığı tarafından vatandaşların yoğun talepleri doğrultusunda şehirlerarası otobüs terminalinde ‘Ring Servis Hizmeti’ başlatıldı.

Özellikle şehirlerarası yolculuk yapan vatandaşların, Kastamonu Otogarı’na geldikten sonra Kuzeykent Mahallesi’ne gece servis hizmeti olmadığı için bölgeye ulaşımda mağduriyet yaşadıkları doğrultusundaki şikâyetleri Belediye Başkanlığı tarafından değerlendirildi ve bu soruna hızlı bir şekilde çözüm getirildi.

Yeni uygulamaya göre saat 23.30’a kadar hizmet veren Özel Halk Otobüsleri’nin hizmet saati gece saat 01.00’a kadar uzatıldı. Bu kapsamda Özel Halk Otobüsleri şehir merkezinden 00.30’da hareket ederek Kuzeykent Mahallesi ve otogar için hizmet verecek.

Ayrıca gece saat 01.00’dan sonra sabah saat 06.00’a kadar da Kastamonu Otobüsçüler Derneği tarafından mevcut halk otobüsleri tarifesi uygulanarak Kuzeykent Mahallesi’ne servis hizmeti verilecek.

Gece servislerinde öğrenci bileti ve tam bilet ayrımı yapılmazken ücret 2,5 TL olarak uygulanacak. Otobüslerin geliş-gidiş saatlerine uygun olarak hizmet verecek olan servisler özellikle Kuzeykent Mahallesi’ne ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

İKİ BARAJIN İSALE HATTI BİRLEŞTİRİLİYOR

Bölgede son günlerde yaşanan kuraklık Edirne’nin içme suyu ihtiyacını karşıladığı Kayalıköy Barajı’nda su miktarını kritik seviyeye getirdi. Edirne Belediyesi, ileride yaşanması...

EKİZKÖY MAHALLESİ’NİN İÇME SUYU HATTI YENİLENDİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milas ilçesi Ekizköy Mahallesi’nde içme suyu hattının bin 400 metresini yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu.

AŞAĞI KAYAPINAR MEZARLIĞI’NDA KİLİT PARKE ÇALIŞMASI

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesi’nde mahalle muhtarı ve vatandaşların talebi doğrultusunda Aşağı Kayapınar mezarlığında kilit parke çalışması gerçekleştirdi....

KURAKLIK BURSA’NIN SUYUNU TEHDİT EDİYOR

Küresel iklim değişikliği nedeniyle 2019 yılından beri Türkiye genelinde yoğun olarak hissedilen kuraklık, Bursa’nın da içme suyu rezervlerini olumsuz yönde etkiliyor....

BÖLGENİN EN GÜÇLÜ İTFAİYE TEŞKİLATI KURULUYOR

Düzce Belediyesi İtfaiye Teşkilatının modernizasyonu üzerinde duran ve bunun için de tüm çalışmaları gerçekleştiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir...