Ana Sayfa SEKTÖRDEN PARK VE BAHÇELER ONLARLA DAHA GÜZEL

PARK VE BAHÇELER ONLARLA DAHA GÜZEL

Faaliyetine Mersin’de küçük bir atölyede başlayıp, kısa sürede alanında Türkiye’nin en önemli üreticilerden biri haline gelen Park Heykelleri, yaptığı birbirinden şık ve göz alıcı heykellerle, belediyelerimize ve özel kişi ve kuruluşlara ait parklara güzellik ve değer katıyor.

Türkiye’de park heykelleri denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Park Heykelleri, Heykeltıraş Ozan Gül tarafından 2010 yılında, Mersin’de 30 metrekarelik küçük bir atölyede kuruldu. Eğitimini sanatsal yeteneği ile birleştiren Gül, yaptığı eserlerle kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Park heykelleri, birbirinden şık, birbirinden estetik heykelleri ile sadece 9 yıl gibi bir sürede, park ve bahçelerine değer katmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşların ilk tercihi haline geldi. Firma şu anda Mersin’in Akdeniz ilçesinde 3 bin, Adana Metal Sanayi’nde de 600 metrekarelik tesislerinde eş zamanlı üretim yapıyor.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapan Park Heykelleri, her kesime hitap edecek farklı alternatifler sunuyor. Firma; tecrübeli ve işinin ehli ekibiyle anııt heykeller, büstler, meydan heykelleri, rölyef, mask gibi, belediyelerimizin ihtiyacı olan kaliteli ve estetik sanatsal ürünlere ve isteğe bağlı özel çalışmalara imza atıyor. Ürünlerin daha uzun ömürlü ve kullanışlı olması için de; taş, metal, ahşap, alçı, sıtrafor, mermer, mermerit ,bronz ve fiber döküm gibi çok seçenekli malzemeler kullanılıyor.

REFERANSLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Ürünlerinin kalitesi ve güleryüzlü hizmeti dilden dile dolaşan ve kısa sürede adını duyuran Park Heykelleri, yurt içi ve yurt dışına bugüne kadar birçok anıt ve heykel yapmış, portföyüne çok önemli resmi kurum ve kuruluş (kaymakamlıklar, belediyeler), inşaat şirketi, toplu konut, alışveriş merkezi ve bireysel müşteri katmıştır. Park Heykelleri firması 9 yıl içinde; aralarında Adana Büyükşehir, Kozan, Tufanbeyli, Mersin Toroslar ve Erdemli Belediyeleri ile Amasya Taşova Kaymakamlığına, Adana Optimum ve Mersin Forum AVM gibi önemli kurum ve kuruluşların da bulunduğu önemli ve büyük adreslere hizmet sunmuştur.

“HEDEFİMİZ ÇOK PARA KAZANMAK DEĞİL”

Amaçlarının çok para kazanmak olmadığını, firma olarak müşteri memnuniyetini kendilerine öncelik olarak belirlediklerini anlatan Park Heykelleri Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Gül, ” Belediyeler yüksek fiyatlardan dolayı heykelden uzaklaşır hale gelmiştir. Hedefimiz her belediyeye parklarına yada meydanlarına mümkün olduğunca uygun fiyata en az 1heykel verip, her şehirde her belediyede bir sanat eserimizin olması” diyerek bütün belediye ve kaymakamlıkları ürünlerini tanımaya davet ediyor.

. Yurtdışı ve yurtdışına birçok anıt ve heykel yapmıştır. Resmi kurum ve kuruluşlara(kaymakamlık ,belediye) ,inşaat şirketleri,siteler, alışveriş merkezleri ve şahıslara birçok anıt,meydan heykelleri, bahçe heykelleri, peyzaj düzenlemesi, büstler, rölyefler, masklar ve özel tasarım ürünler yapmaktayız. Malzeme le çalışıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

AFRAY İLE YHT ENTEGRE OLUYOR

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatleri arasında yer alan AFRAY projesi, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı ile yapılan ortak çalışmalarla...

RİZE BELEDİYESİ GENÇLERE FIRSAT SUNUYOR

Rize Belediyesi'nin başlattığı Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi aracılığıyla yürüttü 3 farklı yarışmayla şehrin kültürü, gelenekleri yaşatılacak ve aynı zamanda gençlerin...

İHTİYAÇ NEREDE BÜYÜKŞEHİR ORADA

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından Bünyan Sanayi Sitesi’nde yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde denetleyerek, esnaflarla bir araya...

DEREBUCAK’TA VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

Konya Valisi Vahdettin Özkan ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Derebucak İlçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

UŞAK BELEDİYESİ’NDEN ‘MOTOMEZAT’

Uşak Belediyesi tarafından kent tarihinde ilk kez motomezat gerçekleştirildi. Programda bir yandan motor ve motor ürünleri satışı yapılırken diğer yandan özel...