Ana Sayfa SEKTÖRDEN EASYS TONE SAKARYA ŞUBESİNİ HİZMETE SUNDU

EASYS TONE SAKARYA ŞUBESİNİ HİZMETE SUNDU

Sıvada devrim niteliğindeki yeni çözümü ile inşaat sektörüne damgasını vuran Easystone Doğal Taş Sıva, Sakarya şubesini hizmete açtı.

Sakarya’nın merkez ilçesi Adapazarı’nda hizmete giren showroomun açılışına, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Tv Program Yapımcısı, Eski Manken Vahe Kiliçarslan ile sektör temsilcileri katıldı.

Kurdele kesiminin ardından bayideki ürünleri inceleyen ve çok beğenen Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, ilçesinde böyle kaliteli ürünler satan bir firma açılmasının Adapazarı için bir kazanç olduğunu vurgulayarak, Easy Stone Sakarya’nın halka ve sektöre hayırlı olmasını diledi.

Açılışa İstanbul merkezden katılan Easy Stone şirket yetkilileri de hızla büyümeye devam ettiklerini belirterek, hedeflerinin Türkiye ve dünyada ulaşamadık yer kalmaması olduğunu dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.