Ana Sayfa SEKTÖRDEN BELEDİYELERE 'ÇOK YÖNLÜ' HİZMET

BELEDİYELERE ‘ÇOK YÖNLÜ’ HİZMET

Merkezi Kırıkkale’de bulunan Altun Grup İnşaat, belediyelerimize inşaattan peyzaja, kent ekipmanlarından mimariye pek çok açıdan ürün ve hizmet sunarak, ihtiyaçlarını tek firmadan karşılama şansı sunuyor.

2002 yılında Kırıkkale’de ticaret faaliyetine başlayan Altun Grup, o günden bugüne hizmet ağını sürekli geliştirerek inşaat, peyzaj, kent ekipmanları ve organizasyon-etkinlik alanlarında hizmet veren büyük bir firma haline geldi.

Firma hakkında Belediyetürk’e açıklamalarda bulunan işletme yetkilileri, Altun Grup’u benzerlerinden ayıran temel özelliklerden birinin projelerinde kullandıkları hammade ve malzeme kalitesi olduğu kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşımları olduğunun altını çizdi.

TİTİZLİK VE HIZ OLMAZSA OLMAZLARI

Müşteri taleplerinin en kısa sürede karşılanmasını sağlamak için titizlikle davrandıklarını, bu nedenle yüklendikleri projeleri taahüt ettikleri zamandan bile önce tamamlamak için gayret sarfettiklerini belirten Altun Grup yetkllileri; ” İşlerimizi zamanında bitirmek, bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkarmamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. Firmamız kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece proje uygulamada değil sonraki süreçleri de kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir” dedi.

GENİŞ ÜRÜN VE HİZMET AĞI

Altun Grup’un hizmet ağı ve ürün portföyü son derece geniş. Her ne kadar firma ünvanlarında İnşaat kelimesi geçse de, bir belediyenin ihtiyaç duyduğu pek çok ürün çeşidi ve hizmeti, zaman harcamadan tek noktada bulma şansını müşterilerine sunan Altun Grup, bu yüzden çok tercih ediliyor.

Altun Grup; bir yandan ülkemizdeki belediyelerin inşaat ve taahüt işlerini üstlenirken diğer yandan peyzaj ve çevre düzenlemesi, ihtiyaç duydukları kent ekipmanlarının dizayn ve üretimi ve organizasyon işlerini tecrübeli ve uzman bir ekip ve en uygun fiyatlarla onlara sunuyor. Belediyelere modern ve yaşanabilir binalar yapmak, kentlere konforlu park ekipmanları ve kamelyalar üretmek, yürüyüş yollarına rahat ve kaliteli kauçuk zeminler döşemek, huzur veren, iç rahatlatan yeşil alanlar tasarlamak yaptıkları işlerin az bir bölümünü oluşturuyor.

ÖNEMLİ REFERANSLAR

Altun Grup, 17 yıllık ticaret hayatında çok önemli belediye, kurum ve kuruluşa hizmet sundu. Kalitesi, güzler yüzlü ve özenli hizmeti ve uygun fiyatıyla müşterilerin vazgeçilmezi olan ve bir sonraki ihtiyaçlarında ilk aradıkları firma olma özelliği taşıyan Altun Grup başta Ankara Büyükşehir ve Kırıkkale Belediyeleri olmak üzere, Ankara Altındağ Belediyesi, Kırıkkale Valiliği, Yozgat Sarıkaya Belediyesi, Kırşehir Akçakent Belediyesi, MKE, DSİ ve Tüpraş gibi ülkemizin önemli kamu kurum ve kuruluşlarıyla çalışmanın gururunu taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.