Ana Sayfa GÖRÜNTÜLÜ HABERLER BAŞKAN CANPOLAT: "VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ"

BAŞKAN CANPOLAT: “VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ”

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yürütülen çalışmalara ilişkin de bilgiler alan Başkan Canpolat, “En kısa sürede vatandaşlarımızı çamurdan kurtaracağız” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşlar ile bir araya gelemeye devam eden Başkan Mehmet Canpolat, bu kapsamda kırsal mahallelere çıkarma yaptı. Yeniköy ve Mutluca kırsal mahallelerinde tamamlanan ve yapımı süren çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Canpolat’a, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Kırsal mahallelerde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Canpolat, Haliliye Belediyesinin vatandaşlara hizmet getirmek için var gücüyle çalışmaya devam ettiğini söyledi. Yeniköy Mahallesinde, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalara ilişkin konuşan Başkan Canpolat, şunları kaydetti:

“Haliliye Belediyemize bağlı Fen İşleri ekiplerimiz şuanda Yeniköy Mahallemizin içerisindeki stabilize yol çalışmalarını tamamlıyorlar. Ben burada değerli mahalle sakinlerimize, değerli muhtarımıza, değerli vatandaşlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede vatandaşlarımızı çamurdan kurtaracağız. Yeniköy’ümüzün stabilize yol çalışmasını bitirip vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.”

Mahalle sakinleri ise Haliliye Belediyesinin yürüttüğü çalışmalardan memnuniyetlerini ifade ederek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Kırsal mahalle incelemelerine Mutluca ile devam eden Başkan Canpolat, burada da Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin tamamladığı stabilize yol çalışmalarını kontrol etti.  Mutluca Mahallesindeki incelemelerin ardından konuşan Başkan Canpolat, “İlçe başkanı ve meclis üyelerimiz ile birlikte incelemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Mutluca mahallemizdeyiz. Mutluca mahallemizi stabilize yol çalışmasını, bakım ve onarımını tamamladık. Tamamlana çalışmaların kontrollerini yapıyoruz. Haliliye Belediyesi olarak Fen İşleri ekiplerimizi kutluyoruz. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun diyorum” dedi.

İlçe Başkanı Süleyman Aksu ise Haliliye Belediyesinin yürüttüğü çalışmalardan dolayı kutlayarak Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Mutluca mahalle sakinleri de, Haliliye Belediyesinin çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Başkan Canpolat, incelemelerinin ardından buradan ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

HER İNANCA EŞİT HİZMET

İBB, İstanbul’un tüm renk ve kimliklerine cevap verme çabasıyla, yeni bir uygulamayı daha hizmete sundu. Eşit hizmet prensibiyle hareket eden İBB’nin...

BAŞKAN’IN EŞİ ENGELLİLERLE AĞAÇ DİKTİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün eşi Betül Beyazgül, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında engelli öğrencilerle birlikte ağaç...

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIM SEMPOZYUMU DÜZENLİYOR

Muğla Büyükşehir Belediyesi, tarımın geliştirilmesi ve üreticinin bilgilendirilmesi amacıyla Tarım Sempozyumu düzenliyor. Ziraat Mühendisleri Odası ve Veteriner Hekimler Odası ile birlikte...

MUDANYA’NIN KALBİNDE BÜYÜK DÖNÜŞÜM

Mudanya’daki parklanma sorununun çözümü için proje hazırlıklarına başlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezindeki stadyumu başka bir yere taşıyıp, bu alana yer...

BÜYÜKŞEHİR O KONUDA DA FARK YARATIYOR

 Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü ile Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle Metro ve ANKARAY İstasyonlarında görev yapan temizlik personeline ilk kez “Kişisel Gelişim” semineri...