Ana Sayfa SEKTÖRDEN SIVADA 'TAŞ DEVRİ' BAŞLADI

SIVADA ‘TAŞ DEVRİ’ BAŞLADI

Devrim niteliğindeki yeni çözümü ile inşaat sektörüne damgasını vuran Easystone’nin, sektörde çığır açan ürünleri sayesinde, duvarlarınız benzerleri gibi zamanla bozulup çirkinleşmiyor. Hatta Easystone eskidikçe güzelleşiyor.

Easystone’un ürünlerinde kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten firma yetkilileri, avantajlarını şöyle belirtiyor; “Easystone’nin ömrü sınırsızdır ve ufak bir hesap yaptığınızda dahi diğer tüm suni malzemelerden çok daha ekonomiktir. Dekorasyonlarınızda doğal dizaynları yada farklı taş uygulamaları için rahatlıkla Easystone’u kullanabilirsiniz.

Easystone’un en önemli tercih sebeplerinden birinin de uluslararası CE belgesine sahip olması olduğunu vurgulayan firma yetkilileri; “Bu yüzden de hemen her projede ilk tercih bizim ürünlerimiz” diyor.

EASYSTONE HAKKINDA

Easy Stone Türkiye İnşaat sektörüne, devrim niteliğinde yeni bir çözüm sunmak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kuruldu. Gün geçtikçe büyüyen marka, müşterilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek için , her geçen gün yeni çözüm seçenekleri arıyor. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı dokunuşlar ve farklı tasarımlar oluşturan uzman kadro, kaliteyi daha uygun maliyetle daha esnek ve kolay kullanımla sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

MAVİŞEHİR’DE TAŞKIN ÖNLENECEK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gediz Deltası’nın başlangıcında yer alan Flamingo Doğa Parkı projesini yerinde inceledi. Mavişehir kıyı rehabilitasyonuyla beraber...

MİLLİ EGEMENLİK PARKI IŞIL IŞIL

Ankara Büyükşehir Belediyesi yeşil alanlar ve parklarda tadilat, bakım, onarım ve ışıklandırma çalışmalarını hızlandırdı. Havuzlar, aydınlatma direkleri ve banklar gibi hasar...

“SEVGİ VE GÜVEN ORTAMINI TESİS ETMEZSEK BAŞARILI OLMA ŞANSIMIZ YOK”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 153 Çağrı Merkezi çalışanları, zabıta personeli ve itfaiye erleriyle bayramlaştı. Pandemi sürecinde yaptıkları hizmetleri anlatan İmamoğlu, “Sevgiyi...

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI HEDİYE

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sokağa çıkma izni bulunan 65 yaş ve üstü vatandaşların bayramını kutlayarak hediye takdim etti.

İMAMAĞA MAHALLESİ’NDE FREZE ÇALIŞMASI

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İmamağa Mahallesi’nin bazı sokaklarında asfalt öncesi freze çalışmalarına başladı.