Ana Sayfa TÜRKİYE KURŞUNLU BELEDİYESİ KIŞA HAZIRLANIYOR

KURŞUNLU BELEDİYESİ KIŞA HAZIRLANIYOR

Çankırı’ya bağlı Kurşunlu Belediyesi, yaklaşan kış mevsimi öncesinde yapılacak işleri tamamlamak için tüm hızıyla çalışıyor. Belediyeden yapılan açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçedeki cadde ve sokaklarda çeşitli temizlik ve onarım çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Kurşunlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçeyi kış mevsimine hazırlamak için hummalı bir çalışma başlattı. Çalışmalar kapsamında, öğretmen evi ve itfaiyeye doğalgaz alım sonrası temizlik çalışmaları, parke tamiratı, mahalle arası temizlikleri, sokaklardaki çöken parke döşemesi, birinci etap TOKİ parke yapımı, şehitlik parkı beton atımı ve peyzaj uygulamaları, pazar yeri dükkânlarının çatısının yeniden yapılması gibi çalışmaların sürdüğü ve yağışlardan önce tamamlanmasının beklendiği belirtildi.

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ” Hemşehrilerimizin daha huzurlu ve sağlıklı bir kış mevsimi geçirmesi için, tüm mahallelerimizde temizlik çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

O CADDEDE AKIŞ NORMALE DÖNDÜ

Kastamonu Belediyesi, Adalet Caddesi’yle ilgili İl Trafik Komisyonu’na sunduğu talebin kabul edilmesinin ardından trafik akışını eski haline geri döndürdü.

ÇİN MALI TARTILAR İMHA EDİLECEK

Edirne Belediyesi, genelde seyyar satıcıların ve pazarcıların kullandığı Çin malı ölçü aletleri konusunda mağdur olmamaları için vatandaşları uyardı. Belediye, 3516 Sayılı...

TEKİRDAĞ YEMYEŞİL OLACAK

Geleceğe daha yeşil bir Tekirdağ bırakma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, fidanları toprakla buluşturmaya devam ediyor.

BAYRAK’TAN NEFES KESEN TATBİKAT

Bayrampaşa Arama Kurtarma Ekibi (BAYRAK), ilk arama kurtarma tatbikatı ile nefesleri kesti. Yüksek katlarda mahsur kalanları kurtaran ekibin tatbikatı gerçeğini...

DEPREM ÇALIŞTAYINDA KORKUTAN AÇIKLAMALAR

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan Deprem Çalıştayı’nda, İstanbul’un deprem riski tüm yönleriyle masaya yatırılıyor. Uzmanlardan ürküten açıklamaların geldiği çalıştayda,...