Ana Sayfa TÜRKİYE KURŞUNLU BELEDİYESİ KIŞA HAZIRLANIYOR

KURŞUNLU BELEDİYESİ KIŞA HAZIRLANIYOR

Çankırı’ya bağlı Kurşunlu Belediyesi, yaklaşan kış mevsimi öncesinde yapılacak işleri tamamlamak için tüm hızıyla çalışıyor. Belediyeden yapılan açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçedeki cadde ve sokaklarda çeşitli temizlik ve onarım çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Kurşunlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçeyi kış mevsimine hazırlamak için hummalı bir çalışma başlattı. Çalışmalar kapsamında, öğretmen evi ve itfaiyeye doğalgaz alım sonrası temizlik çalışmaları, parke tamiratı, mahalle arası temizlikleri, sokaklardaki çöken parke döşemesi, birinci etap TOKİ parke yapımı, şehitlik parkı beton atımı ve peyzaj uygulamaları, pazar yeri dükkânlarının çatısının yeniden yapılması gibi çalışmaların sürdüğü ve yağışlardan önce tamamlanmasının beklendiği belirtildi.

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ” Hemşehrilerimizin daha huzurlu ve sağlıklı bir kış mevsimi geçirmesi için, tüm mahallelerimizde temizlik çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.