Ana Sayfa GÖRÜNTÜLÜ HABERLER GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri en güncel ürünler İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISAF Fuarı’nda sergileniyor.

Binlerce insanın ziyaret ettiği fuarda güvenlik, iş güvenliği, yangın, acil durum ve arama kurtarma, akıllı bina ve siber güvenlik sektörlerinin en yeni ürünlerini sergileniyor.

Sadece ülkemizden değil, çeşitli ülkelerden gelen alarm-güvenlik sistemleri, trafik ve yol çalışma güvenliği, ilk yardım ve sağlık ekipmanları, yüz tanıma sistemli güvenlik kameraları ile ilgili ürünler üreten firmalar, bu yıl 23. kez gerçekleşen fuarda yerlerini aldı.

İlk 3 gününde büyük ilgi gören fuar Pazar günü akşamı sona erecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

MAVİŞEHİR’DE TAŞKIN ÖNLENECEK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gediz Deltası’nın başlangıcında yer alan Flamingo Doğa Parkı projesini yerinde inceledi. Mavişehir kıyı rehabilitasyonuyla beraber...

MİLLİ EGEMENLİK PARKI IŞIL IŞIL

Ankara Büyükşehir Belediyesi yeşil alanlar ve parklarda tadilat, bakım, onarım ve ışıklandırma çalışmalarını hızlandırdı. Havuzlar, aydınlatma direkleri ve banklar gibi hasar...

“SEVGİ VE GÜVEN ORTAMINI TESİS ETMEZSEK BAŞARILI OLMA ŞANSIMIZ YOK”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 153 Çağrı Merkezi çalışanları, zabıta personeli ve itfaiye erleriyle bayramlaştı. Pandemi sürecinde yaptıkları hizmetleri anlatan İmamoğlu, “Sevgiyi...

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI HEDİYE

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sokağa çıkma izni bulunan 65 yaş ve üstü vatandaşların bayramını kutlayarak hediye takdim etti.

İMAMAĞA MAHALLESİ’NDE FREZE ÇALIŞMASI

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İmamağa Mahallesi’nin bazı sokaklarında asfalt öncesi freze çalışmalarına başladı.