Ana Sayfa ÜSTYAPI BİSİKLETLİLERE ÖZEL YOL

BİSİKLETLİLERE ÖZEL YOL

Siirt Belediyesi bisikletlileri de unutmadı. Bisiklet tutkunları ve gidecekleri yerlere gitmek için bisiklet kullananlar için ulaşımı sağlayacak Bisiklet Yolu Projesi’nde çalışmalara başladı.

Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bisiklet yolu çalışmaları başlatıldı. Toplamda 6 kilometreden oluşacak olan bisiklet yolu etap etap yapılacak. Projeyle vatandaşları spora teşvik etmek ve bisiklet sürme alışkanlığı kazandırmak amaçlanıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, bisiklet yolu çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağını bildirdi. Toplamda 6 kilometrelik bir çalışma yapılacağını bildiren Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Hemşerilerimizin sağlıklı yaşamalarını amaçlayarak bisiklet yolu için çalışmalarımıza başladık. İl genelinde 6 kilometrelik bir parkur oluşturacağız” açıklaması yaptı.

Projenin ilk çalışması Barış Mahallesi Abdurrahman Kavak caddesinde başladı. Etap etap çalışmalar devam edecek. Bisiklet kullanıcıları araç yoluyla arasına bant koyarak daha güvenli ve huzurlu bir ulaşım sağlayacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...