Ana Sayfa ÜSTYAPI BİSİKLETLİLERE ÖZEL YOL

BİSİKLETLİLERE ÖZEL YOL

Siirt Belediyesi bisikletlileri de unutmadı. Bisiklet tutkunları ve gidecekleri yerlere gitmek için bisiklet kullananlar için ulaşımı sağlayacak Bisiklet Yolu Projesi’nde çalışmalara başladı.

Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bisiklet yolu çalışmaları başlatıldı. Toplamda 6 kilometreden oluşacak olan bisiklet yolu etap etap yapılacak. Projeyle vatandaşları spora teşvik etmek ve bisiklet sürme alışkanlığı kazandırmak amaçlanıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, bisiklet yolu çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağını bildirdi. Toplamda 6 kilometrelik bir çalışma yapılacağını bildiren Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Hemşerilerimizin sağlıklı yaşamalarını amaçlayarak bisiklet yolu için çalışmalarımıza başladık. İl genelinde 6 kilometrelik bir parkur oluşturacağız” açıklaması yaptı.

Projenin ilk çalışması Barış Mahallesi Abdurrahman Kavak caddesinde başladı. Etap etap çalışmalar devam edecek. Bisiklet kullanıcıları araç yoluyla arasına bant koyarak daha güvenli ve huzurlu bir ulaşım sağlayacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.