Ana Sayfa DİĞER BAŞKAN ACAR SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU

BAŞKAN ACAR SANAYİ ESNAFIYLA BULUŞTU

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Cuma Namazını Sanayi Camiinde kılarak Kızılcahamam Sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. İş yerlerini tek tek dolaşarak hayırlı, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulunan Başkan Acar, sanayi esnaflarıyla görüşerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

‘BIKMADAN USANMADAN ÇALIŞACAĞIZ’

Kızılcahamam için bıkmadan usanmadan çalışmalara devam edeceklerini belirten Başkan Acar, esnaflara belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Samimi sohbetlerin yapıldığı ziyarette Başkan Acar, esnafların kendisine yönelttiği soruları da yanıtladı. 

ESNAFTAN BAŞKAN ACAR’A TEŞEKKÜR

Kızılcahamam Sanayi Sitesi esnafı, Başkan Acar’a ziyareti dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...