Ana Sayfa GÖRÜNTÜLÜ HABERLER ÇAYIROVA KİTAP FUARI'NA BÜYÜK İLGİ

ÇAYIROVA KİTAP FUARI’NA BÜYÜK İLGİ

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde Çayırova Belediyesi’nin katkı ve destekleriyle düzenlenen ‘Çayırova 1. Kitap Fuarı’ vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Çeşitli etkinliklerle renklendirilen fuarda son etkinlik Yazar Hayati İnanç’ın söyleşi ve imza günüydü.

Çayırova Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde , 4-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Kitap Fuarı, kitapseverleri seçkin bir ortamda biraraya getirdi. Yaklaşık 60 yayınevinin stant açtığı fuar, 40’ın üzerinde yazarı okurlarıyla buluşturuyor.

Fuar renkli etkinliklere de sahne oluyor. Fuarda kitapları sergilenen yazarlar, imza günlerinde okurlarıyla buluşurken, sohbet etkinlklerinde de görüşlerini kitapseverlerle paylaşma şansı yakalıyor. Etkinlikler kapsamında Yazar Hayati İnanç adına düzenlenen söyleşiye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...