Ana Sayfa GÖRÜNTÜLÜ HABERLER ÇAYIROVA KİTAP FUARI'NA BÜYÜK İLGİ

ÇAYIROVA KİTAP FUARI’NA BÜYÜK İLGİ

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde Çayırova Belediyesi’nin katkı ve destekleriyle düzenlenen ‘Çayırova 1. Kitap Fuarı’ vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Çeşitli etkinliklerle renklendirilen fuarda son etkinlik Yazar Hayati İnanç’ın söyleşi ve imza günüydü.

Çayırova Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde , 4-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Kitap Fuarı, kitapseverleri seçkin bir ortamda biraraya getirdi. Yaklaşık 60 yayınevinin stant açtığı fuar, 40’ın üzerinde yazarı okurlarıyla buluşturuyor.

Fuar renkli etkinliklere de sahne oluyor. Fuarda kitapları sergilenen yazarlar, imza günlerinde okurlarıyla buluşurken, sohbet etkinlklerinde de görüşlerini kitapseverlerle paylaşma şansı yakalıyor. Etkinlikler kapsamında Yazar Hayati İnanç adına düzenlenen söyleşiye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.