Ana Sayfa ÜSTYAPI KİĞI'YA 50 YATAKLI MODERN ÖĞRETMENEVİ

KİĞI’YA 50 YATAKLI MODERN ÖĞRETMENEVİ

Bingöl’ün Kiğı ilçesinde, yapımı Kiğı Belediyesi tarafından üstlenen ve ilçenin konaklama sorununa çözüm olması beklenen yeni öğretmenevinin temeli törenle atıldı.

Bingöl’ün Kiğı ilçesinde uzun zamandır konaklama sorunu yaşanıyordu. Sorunun çözülmesi için harekete geçen Kiğı Belediyesi kolları sıvadı ve ilçeye 50 yataklı bir öğretmenevi kazandırılması için proje hazırladı.

Öğretmenevinin temeli önceki gün düzenlenen bir törenle atıldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kiğı Belediye Başkanı Hikmet Özüağ, “Çok amaçlı kullanılacak Öğretmenevimiz ilçemize hayırlı olsun.Bu projenin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Genel Başkan Yardımcımız Sn.Cevdet Yılmaz’a,Milletvekilimiz Sn.Feyzi Berdibek’e,Valimiz Sn.Kadir Ekinci’ye,Kaymakamımız Sn.Onur Yeniay’a İlçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...