Ana Sayfa ÜSTYAPI KİĞI'YA 50 YATAKLI MODERN ÖĞRETMENEVİ

KİĞI’YA 50 YATAKLI MODERN ÖĞRETMENEVİ

Bingöl’ün Kiğı ilçesinde, yapımı Kiğı Belediyesi tarafından üstlenen ve ilçenin konaklama sorununa çözüm olması beklenen yeni öğretmenevinin temeli törenle atıldı.

Bingöl’ün Kiğı ilçesinde uzun zamandır konaklama sorunu yaşanıyordu. Sorunun çözülmesi için harekete geçen Kiğı Belediyesi kolları sıvadı ve ilçeye 50 yataklı bir öğretmenevi kazandırılması için proje hazırladı.

Öğretmenevinin temeli önceki gün düzenlenen bir törenle atıldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kiğı Belediye Başkanı Hikmet Özüağ, “Çok amaçlı kullanılacak Öğretmenevimiz ilçemize hayırlı olsun.Bu projenin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Genel Başkan Yardımcımız Sn.Cevdet Yılmaz’a,Milletvekilimiz Sn.Feyzi Berdibek’e,Valimiz Sn.Kadir Ekinci’ye,Kaymakamımız Sn.Onur Yeniay’a İlçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.