Ana Sayfa SEKTÖRDEN ANSAN'DAN GURUR VEREN İHRACAT

ANSAN’DAN GURUR VEREN İHRACAT

Merkezi Kocaeli’de bulunan Ansan Hidrolik, ürettiği birbirinden kaliteli ürünlerin yanısıra, yurt dışına yaptığı ihracatla da Türk ekonomisinin gururu olmaya devam ediyor. Ansan son olarak son teknolojiyle donattığı fabrikasında imal ettiği araçlar Malezya’ya törenle teslim edildi.

Konuyla ilgili Ansan’dan yapılan açıklamada, firmada üretilen 52 adet aracın Malezya’ya ihraç edildiği, araçların devlet töreniyle tesilm alındığı belirtilerek; ” Türkiye ve Ansan için gurur verici bir gündü” denildi.

Ansan, 2006 yılında iş makineleri sektöründe üretim ve satış dağıtım hizmeti sunmak amacıyla Kocaeli İzmit’te kuruldu. 2016 yılının sonunda 3 bin 500 metrekare kapalı, toplamda 12.500 metrekare olan yeni fabrikasına taşınan Ansan; kurulduğu günden bu yana öz kaynakları ile beraber büyüdü. 10 yıldan fazladır bu sektörde hizmet veren Ansan 1500 den fazla aracı ile 26 ülkeye hizmet veriyor.

Ansan, son teknoloji ile donatılmış fabrikasında araç üstü, kendinden yürüyüşlü, çekilebilir, kurtarıcı ve mobil vinç platformları gibi geniş bir ürün yelpazesinde ileri teknolojik ürünler üretiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.