Ana Sayfa SEKTÖRDEN ANSAN'DAN GURUR VEREN İHRACAT

ANSAN’DAN GURUR VEREN İHRACAT

Merkezi Kocaeli’de bulunan Ansan Hidrolik, ürettiği birbirinden kaliteli ürünlerin yanısıra, yurt dışına yaptığı ihracatla da Türk ekonomisinin gururu olmaya devam ediyor. Ansan son olarak son teknolojiyle donattığı fabrikasında imal ettiği araçlar Malezya’ya törenle teslim edildi.

Konuyla ilgili Ansan’dan yapılan açıklamada, firmada üretilen 52 adet aracın Malezya’ya ihraç edildiği, araçların devlet töreniyle tesilm alındığı belirtilerek; ” Türkiye ve Ansan için gurur verici bir gündü” denildi.

Ansan, 2006 yılında iş makineleri sektöründe üretim ve satış dağıtım hizmeti sunmak amacıyla Kocaeli İzmit’te kuruldu. 2016 yılının sonunda 3 bin 500 metrekare kapalı, toplamda 12.500 metrekare olan yeni fabrikasına taşınan Ansan; kurulduğu günden bu yana öz kaynakları ile beraber büyüdü. 10 yıldan fazladır bu sektörde hizmet veren Ansan 1500 den fazla aracı ile 26 ülkeye hizmet veriyor.

Ansan, son teknoloji ile donatılmış fabrikasında araç üstü, kendinden yürüyüşlü, çekilebilir, kurtarıcı ve mobil vinç platformları gibi geniş bir ürün yelpazesinde ileri teknolojik ürünler üretiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...