Ana Sayfa ALTYAPI ÇAMLIDERE HALKINA SU MÜJDESİ

ÇAMLIDERE HALKINA SU MÜJDESİ

Ankara’nın Çamlıdere ilçesinde bağlı Çukurören Yaylası’nda yapılan sondaj çalışmasında debisi yüksek oranda içme suyu çıkartıldı. 

Konuyla ilgili Çamlıdere Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Çamlıdere Belediyesi, Çukurören Köyü Muhtarlığı ve Dernek Başkanlığı ile birlikte yapılan çalışmalar kapsamında, yaylada temiz suya ulaşıldığı, çıkarılan suyun debisinin de yüksek olduğu vurgulandı.

Açıklamada, “Çıkartılan sondaj suyu yaylada bulunan hanelere şebeke hattı ile verilerek Çukurören yaylası içme suyu sorunu çözüldü” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.