Ana Sayfa ALTYAPI MUŞ'TA ÜSTYAPI SEFERBERLİĞİ

MUŞ’TA ÜSTYAPI SEFERBERLİĞİ

Muş’ta belediyenin il merkezindeki altyapı ve üstyapı eksikliklerini tamamlama konusunda başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Hürriyyet Mahallesi’nde de ekipler yoğun bir şekilde asfalt çalışmaları yapıyor.

Muş Belediyesi altyapı döşemeleri tamamlanan Hürriyet Mahallesi’ndeki tüm ana ve ara sokakların asfaltını yapmak üzere çalışma başlattı. Aralıksız sürdürülen çalışmalarda, ekipler bir yandan yol söküm çalışmaları yaparken diğer yandan yolların üstyapısını yeniliyor.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya da çalışmaları yakından takip ediyor. Başkan Asya, Cumhuriyet Caddesi ile Hürriyet Caddesini birbirine bağlayan Sultan Alparslan Caddesi’ndeki asfalt çalışmasını yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.