Ana Sayfa ALTYAPI MUŞ'TA ÜSTYAPI SEFERBERLİĞİ

MUŞ’TA ÜSTYAPI SEFERBERLİĞİ

Muş’ta belediyenin il merkezindeki altyapı ve üstyapı eksikliklerini tamamlama konusunda başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Hürriyyet Mahallesi’nde de ekipler yoğun bir şekilde asfalt çalışmaları yapıyor.

Muş Belediyesi altyapı döşemeleri tamamlanan Hürriyet Mahallesi’ndeki tüm ana ve ara sokakların asfaltını yapmak üzere çalışma başlattı. Aralıksız sürdürülen çalışmalarda, ekipler bir yandan yol söküm çalışmaları yaparken diğer yandan yolların üstyapısını yeniliyor.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya da çalışmaları yakından takip ediyor. Başkan Asya, Cumhuriyet Caddesi ile Hürriyet Caddesini birbirine bağlayan Sultan Alparslan Caddesi’ndeki asfalt çalışmasını yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...