Ana Sayfa EĞİTİM VE SPOR ÖĞRENCİLER BAŞKAN AMCALARINI ZİYARET ETTİ

ÖĞRENCİLER BAŞKAN AMCALARINI ZİYARET ETTİ

Ankara Kızıkcahamam’daki Kazım Karabekir İlkokul 2. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

Kazım Karabekir İlkokul Müdür Yardımcısı Ayşe Balcı ile birlikte öğretmenleri Mehtap Erdoğan ve öğrenciler, Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı  makamı nda ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Başkan Acar, öğrencilerin sorularına cevap vererek ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

Okul Müdür Yardımcısı Ayşe Balcı, Başkan Acar’a, Belediye tarafından okullarına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti tekrar dile getiren Belediye Başkanı Süleyman Acar, çocukları tebrik ederek ziyaret anısına çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...