Ana Sayfa EĞİTİM VE SPOR ÖĞRENCİLER BAŞKAN AMCALARINI ZİYARET ETTİ

ÖĞRENCİLER BAŞKAN AMCALARINI ZİYARET ETTİ

Ankara Kızıkcahamam’daki Kazım Karabekir İlkokul 2. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

Kazım Karabekir İlkokul Müdür Yardımcısı Ayşe Balcı ile birlikte öğretmenleri Mehtap Erdoğan ve öğrenciler, Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı  makamı nda ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Başkan Acar, öğrencilerin sorularına cevap vererek ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

Okul Müdür Yardımcısı Ayşe Balcı, Başkan Acar’a, Belediye tarafından okullarına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti tekrar dile getiren Belediye Başkanı Süleyman Acar, çocukları tebrik ederek ziyaret anısına çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.