Ana Sayfa TÜRKİYE HERŞEY ÇOCUKLARIN GÜVENLİĞİ İÇİN

HERŞEY ÇOCUKLARIN GÜVENLİĞİ İÇİN

Başkale’de Barış (Soran) Mahallesinde kullanılmayan ve çocuklar için tehlike oluşturan metruk yapılar Başkale Belediyesi tarafından yıkılıyor.

Sözkonusu yapıların kullanılmaz halde olduğunu ve büyük bir tehdit oluşturduğunu belirten belediye yetkilileri, halktan bu konuda yoğun talepler aldıklarını söyledi.

Bir an önce harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Barış (Soran) Mahallesinde kullanılmayan ve güvenlik açısından tehlike oluşturan yapıları yıkarak hafriyatı iş makineleriyle ilçe merkezinin dışına çıkardı.

İlçede bulunan harabe durumdaki yapıların tespit edildiğini ifade eden yetkililer, ileride üzücü olaylara sebebiyet verilmemesi için, bu tür yapıların tek tek yıkılacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BELEDİYEDE YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesindeki daire başkanlıkları ve alt yapı kuruluşları ile 2020 yılında yapılacak yatırımlara ilişkin...

KONYA İTFAİYESİ UZAKTAN EĞİTİMLE ÖRNEK OLUYOR

Türkiye’de ilk kalite belgesine sahip eğitim merkezinde ulusal ve uluslararası düzeyde itfaiye eğitimleri veren Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, 31...

BAŞKAN SEÇER’DEN ESNAF ZİYARETİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla dükkanlarını açan esnafı dolaşarak hayırlı işler dileğinde bulundu.

BELEDİYE ŞEHİRDEKİ CAMİLERİ DEZENFEKTE ETTİ

Kars Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kademeli biçimde hizmet vermeye başlayan şehir merkezindeki 10 camiyi ve ek hizmet alanlarını dezenfekte etti.

HİLMİ BİLGİN MESİRE ALANLARINI İNCELEDİ

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Koronovirüs sonrası normalleşme sürecinin ikinci adımında yer alan park ve bahçeler ile piknik ve mesire alanlarının...