Ana Sayfa TÜRKİYE HERŞEY ÇOCUKLARIN GÜVENLİĞİ İÇİN

HERŞEY ÇOCUKLARIN GÜVENLİĞİ İÇİN

Başkale’de Barış (Soran) Mahallesinde kullanılmayan ve çocuklar için tehlike oluşturan metruk yapılar Başkale Belediyesi tarafından yıkılıyor.

Sözkonusu yapıların kullanılmaz halde olduğunu ve büyük bir tehdit oluşturduğunu belirten belediye yetkilileri, halktan bu konuda yoğun talepler aldıklarını söyledi.

Bir an önce harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Barış (Soran) Mahallesinde kullanılmayan ve güvenlik açısından tehlike oluşturan yapıları yıkarak hafriyatı iş makineleriyle ilçe merkezinin dışına çıkardı.

İlçede bulunan harabe durumdaki yapıların tespit edildiğini ifade eden yetkililer, ileride üzücü olaylara sebebiyet verilmemesi için, bu tür yapıların tek tek yıkılacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

GÜVENLİK SEKTÖRÜ BU FUARDA BULUŞTU

İstanbul, sektörümüz açısından çok önemli bir fuara ev sahipliği yapıyor. Güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörleri...

BAYAT EKMEKLER BAYAT EKMEK KUTUSUNA

Nevşehir Belediyesi, ekmek israfını önlemek için kentin muhtelif yerlerine yerleştirdiği ‘Bayat Ekmek Kutularını’ yaygınlaştırıyor.  Sayıları 200’e çıkartılan Bayat Ekmek Kutuları sayesinde...

BAŞKAN GÜRKAN’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...

“YER BULURSAK KAPALI PAZAR YERİ YAPMAK İSTİYORUZ”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı pazar dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sorunları çözmeye devam ediyor.

BAŞKAN ELÇİN’DEN ‘ÇORUH PARK’ AÇIKLAMASI

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, son zamanlarda Çoruh Park ile ilgili yaşanan yanlış bilgi ve haksız ithamlar üzerine açıklamalarda bulundu.