Ana Sayfa ÜSTYAPI KURŞUNLU'DA PARKLAR HAYAT BULUYOR

KURŞUNLU’DA PARKLAR HAYAT BULUYOR

Çankırı’ya bağlı Kurşunlu Belediyesi sınırları içindeki parklar, yapılan çalışmalarla hayat buluyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, parklarda tamirat ve tadilat işleri yürütüyor.

Kurşunlu’daki park ve bahçeler, belediyenin çalışmalarıyla yenileniyor. Belediye ekipleri, park ve bahçelerde tamirat ve tadilat işleri yaparken, buralara hem parke döşüyor hem de kamelya yerleştiriyor.

Ekipler sadece parklara yönelik çalışmalar yapmıyor. Aynı zamanda mahalle arası temizlik işleri de tüm hızıyla devam ediyor. Bunun yanısıra, sıfır atık projesi kapsamında, atıklar tek tek toplanarak ilgili yerlere teslim ediliyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, ekiplerin daha yeşil, daha yaşanılabilir ve Kurşunlu için çalışmalarını canla başla ve aralıksız sürdürdüğü, ilçede onarılmamış park kalmayana kadar bu çalışmaların süreceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN UKOME DÜZENLEMESİNE TEPKİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediyesi ziyareti sırasında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını da yanıtladı. İmamoğlu, Resmi Gazete'de yayınlanan ve UKOME'ye bazı...

BELEDİYE KONSERVATUARINA BÜYÜK İLGİ

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini yürüten Belediye Konservatuarında güz dönemi kursları tüm hızıyla devam ediyor.

BAŞKAN KÖSE’DEN KURSİYERLERE ZİYARET

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Tarihi Çarşı Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi'nde (SAKEM) devam eden iğne oyası kursunu ziyaret etti. 

HAKKARİ’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Hakkari'de ihtiyaç duyulan ve ilin şehir kimliğinin güçlenmesi için Vali/Belediye Başkan V. İdris Akbıyık'ın kontrolünde özel olarak hazırlanan 2020-2023 Hakkari...

BÜYÜKŞEHİR SİLİFKE’DE ÇALIŞIYOR

Geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlar ve fırtınadan etkilenen ilçelerden biri olan Silifke’de Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları sürüyor.