Ana Sayfa ÜSTYAPI KURŞUNLU'DA PARKLAR HAYAT BULUYOR

KURŞUNLU’DA PARKLAR HAYAT BULUYOR

Çankırı’ya bağlı Kurşunlu Belediyesi sınırları içindeki parklar, yapılan çalışmalarla hayat buluyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, parklarda tamirat ve tadilat işleri yürütüyor.

Kurşunlu’daki park ve bahçeler, belediyenin çalışmalarıyla yenileniyor. Belediye ekipleri, park ve bahçelerde tamirat ve tadilat işleri yaparken, buralara hem parke döşüyor hem de kamelya yerleştiriyor.

Ekipler sadece parklara yönelik çalışmalar yapmıyor. Aynı zamanda mahalle arası temizlik işleri de tüm hızıyla devam ediyor. Bunun yanısıra, sıfır atık projesi kapsamında, atıklar tek tek toplanarak ilgili yerlere teslim ediliyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, ekiplerin daha yeşil, daha yaşanılabilir ve Kurşunlu için çalışmalarını canla başla ve aralıksız sürdürdüğü, ilçede onarılmamış park kalmayana kadar bu çalışmaların süreceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

BAŞKENT’İN CADDELERİ RENGARENK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir yanını çiçeklerle süslüyor. Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Anadolu Bulvarı, Eskişehir Yolu Havaalanı Yolu ve Gar Kavşağı başta...

HALİÇ GİBİ ELMALI DA KENDİ RENGİNE DÖNÜYOR

İBB, İstanbul’un simgelerinden Haliç’in temiz kalması için çalışmalarını yılın her döneminde sürdürüyor. Fitoplanktonların çoğalmasıyla renk değişiminin yaşandığı Haliç’te bu görüntüler geride...

İKİ AYDA 6 MİLYON ÜCRETSİZ MASKE

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüsle mücadele sürecinde hizmete aldığı maskematikler aracılığıyla ücretsiz dağıtılan maske sayısı, iki aydan kısa bir sürede 6...

ÇAMBAŞI TESİSLERİ YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından işletilen şehrin gözde mekânlarından Çambaşı Doğa Tesislerinin alt yapısı sil baştan yenileniyor.

“ÖNCE İNSAN ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ”

Niğde Belediyesi, yaya ölümlerinin yaşandığı kentin en işlek caddelerinden Atatürk Bulvarı orta refüjüne vatandaşların güvenliği için tel çit uygulaması yaptı.