Ana Sayfa EĞİTİM VE SPOR BELEDİYEDEN OKULLARA SICAK ASFALT

BELEDİYEDEN OKULLARA SICAK ASFALT

Konyaaltı Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Konyaaltı Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Geçtiğimiz günlerde bölgedeki okulların aile birliği temsilcileriyle bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ilgili müdürlüklere verdiği talimat ile okullarda bakım-onarım ve temizlik çalışması başlatmıştı. Şuana kadar 15 okulda bakım-onarım ve temizlik çalışması yapan Konyaaltı Belediyesi, son olarak Konyaaltı Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde sıcak asfalt çalışması başlattı. Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yürütülen asfalt çalışması sonrası okul bahçesi modern bir görünüme kavuşmuş olacak. 

BAHTILI MESLEK LİSESİNE SICAK ASFALT

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bundan yaklaşık 10 gün önce teknik ekibiyle birlikte bölgedeki okulların aile birliği temsilcileriyle bir araya geldiğini belirterek, okulların acil yapılması gereken ihtiyaçlarını belirlediklerini söyledi. Buna göre zaman kaybetmeden bir çalışma programı oluşturduklarını ve Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin okullarda bakım-onarım ve temizlik çalışması başlattığını ifade eden Semih Esen, son olarak da Konyaaltı Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde sıcak asfalt çalışmasına başladıklarını söyledi. 

BÜYÜKŞEHİR İLE EL ELE 

Başkan Semih Esen, “Konyaaltı Belediyesi olarak açtığımız yaz okulunda öğrencilerimiz, tatillerini son derece verimli bir şekilde geçirdi. Spor, sanat ya da hobi kurslarımız ile kendilerini geliştirme fırsatı buldu. Şimdi ise okullarımızda yaptığımız küçük dokunuşlarla öğrencilerimizin eğitim hayatını çok daha başarılı kılmaya çalışıyoruz. Okul binasının temizliği ve bahçe peyzajını yapıyor; oyun grubu, bank ve spor sahalarını boyuyoruz. 15 okulda tamamladığımız bu çalışmalarımıza Konyaaltı Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde, spor sahasının asfaltlanması ile devam ediyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilerimize şimdiden hayırlı olmasını diliyor, asfalt çalışmasında bize destek olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e de ayrıca teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
 
OKUL MÜDÜRÜNDEN TEŞEKKÜR

Konuşmasında spor faaliyetlerin yürütüldüğü sahanın yazın toz, kışın ise çamur içinde olduğunu belirten Konyaaltı Bahtılı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim Duran, asfalt talebiyle gittikleri Başkan Semih Esen’in kendilerine söz verdiğini ve bu gün itibariyle de bu sözü yerine getirdiğini ifade ederek, kendisine teşekkür etti. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

AKHİSAR’DA ÖNEMLİ KONFERANS

Manisa'nın Akhisar ilçesinde “Yaşamak ve Yaşatmak için sana ihtiyacımız var Akhisar” sloganı ile başlayan organ kök hücre ve kan bağışı hakkında duyarlılığı...

ÖĞRENCİLER BAŞKAN AMCALARINI ZİYARET ETTİ

Ankara Kızıkcahamam'daki Kazım Karabekir İlkokul 2. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

KARS’TA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Kars'ta vatandaşlar, kentte çöp bırakmamak için Kars Belediyesi öncülüğünde sokaklardaydı bugün. Eş Başkan Şevin Alaca'nın da katıldığı etkinlikte sokaklardaki çöpler tek...

HEDEF KAÇAK ETLERLE MÜCADELE

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, kaçak et kesimini engellemek ve bununla beraber kesimhaneleri daha etkin kullanmak amacıyla bir araya geldiği sektör...

BAŞKAN ELLERİYLE ÇÖP TOPLADI

Adana Büyükşehir Belediyesi, Decatlon ve Optimum İş birliğiyle, Adnan Menderes Bulvarı’nda, mıntıka temizliği yapıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, elleriyle...