Ana Sayfa DİĞER BAŞKAN CANPOLAT SAHADA GEZMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN CANPOLAT SAHADA GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Mahalle gezilerine aralıksız devam eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, son olarak Hızmalı Mahallesine giderek talepleri yerinde alarak yerine getirilmesi için talimat verdi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, ‘Haliliye Daha Güzel Olacak’ sloganıyla yürüttüğü mahalle gezilerine aralıksız devam ediyor. Başkan Canpolat, son olarak sabahın erken saatlerinde Haliliye merkezde bulunan Hızmalı Mahallesine giderek eksikleri yerinde tespit ederek yürütülen çalışmaları inceledi. Beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Erol, müdürler ve personeller ile mahalle giden Başkan Canpolat’ı burada Hızmalı Mahalle Muhtarı Bedih Ercan ile mahalleli karşıladı. Muhtarlıkta bir süre mahallede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Canpolat, ardından mahalleyi gezerek vatandaşların taleplerini dinledi. Mahallede yürütülen cami inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Canpolat, daha sonra parka geçti. Vatandaşlar gelen talep üzerine ilgili müdürlüğü arayarak parka çocuk oyun grubu ve bank yerleştirmesi için Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne talimatı verdi.

‘EKSİKLERİ YERİNDE TESPİT ETTİK’

Mahalle gezilerimiz kapsamında sabahın erken saatlerinde Haliliye Belediyesi personelleri, müdürleri ve başkan yardımcıları ile birlikte Hızmalı Mahallesine geldiklerini belirten Başkan Canpolat, “Sağ olsun muhtarımız ve mahalle sakinlerimiz bizleri karşıladı. Beraber mahallemizin sorunlarını hep birlikte istişare ettik. Hem de birlikte mahallemizi gezip sorun ve eksikleri yerinde tespit ettik. Mahallede bulunan parkımızın eksiklerini gördük ve giderilmesi için gerekli talimatları verdik. En kısa sürede ilgili arkadaşlar buradaki çalışmaları yerine getirecekler. İnşallah daha güzel bir Haliliye için vatandaşlarımız ile el ele gönül gönüle Haliliye şeffaf bir şekilde yönetmeye devam edeceğiz. Değerli muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize göstermiş olduklarını ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Mehmet Canpolat’ın her zaman mahalleleri ile ilgilendiğini belirten Hızmalı Mahalle Muhtarı Bedih Ercan ise, “Başkan Hızmalı Mahallemize gelerek sorunları ve eksikleri yerinde gördü. Başkanımıza esnafımızın sorunlarını anlattık. Kapalı olan yollarımız ile ilgili çalışma yapılmasını talep ettik. Kendileri de en kısa sürede gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti. Ben mahallem ve kendim adına Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Canpolat ve beraberindekiler mahallede bulunan tarihi Hızmalı Köprüsüne giderek burada incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından Başkan Canpolat ve beraberindekiler mahalleden ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da Okumalısınız

AKHİSAR’DA ÖNEMLİ KONFERANS

Manisa'nın Akhisar ilçesinde “Yaşamak ve Yaşatmak için sana ihtiyacımız var Akhisar” sloganı ile başlayan organ kök hücre ve kan bağışı hakkında duyarlılığı...

ÖĞRENCİLER BAŞKAN AMCALARINI ZİYARET ETTİ

Ankara Kızıkcahamam'daki Kazım Karabekir İlkokul 2. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

KARS’TA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Kars'ta vatandaşlar, kentte çöp bırakmamak için Kars Belediyesi öncülüğünde sokaklardaydı bugün. Eş Başkan Şevin Alaca'nın da katıldığı etkinlikte sokaklardaki çöpler tek...

HEDEF KAÇAK ETLERLE MÜCADELE

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, kaçak et kesimini engellemek ve bununla beraber kesimhaneleri daha etkin kullanmak amacıyla bir araya geldiği sektör...

BAŞKAN ELLERİYLE ÇÖP TOPLADI

Adana Büyükşehir Belediyesi, Decatlon ve Optimum İş birliğiyle, Adnan Menderes Bulvarı’nda, mıntıka temizliği yapıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, elleriyle...